Montaż Paneli Fotowoltaicznych

Dlaczego Warto?

Montaż paneli fotowoltaicznych – zalety systemu i korzyści dla Twojego gospodarstwa

Za instalacją paneli słonecznych przemawia bardzo wiele czynników. Najistotniejszym z nich jest oszczędność. Średniej wielkości inwestycja zwraca się w ciągu zaledwie 7 lat. Po upłynięciu tego okresu prąd będzie już właściwie za darmo. Jedynym kosztem eksploatacyjnym zostaje comiesięczna opłata za utrzymanie łącza z elektrownią (ok. 12 zł). Poza tym montaż fotowoltaiki to dobra inwestycja się ze względu na:

Czystość powietrza

Zmiany klimatu są coraz bardziej odczuwalne. Z kolei smog od wielu lat ma bezpośredni wpływ na organizm człowieka. Montowanie paneli fotowoltaicznych stanowi więc rozsądne rozwiązanie z punktu widzenia zdrowia. Wytwarzana przez nie energia jest w 100% czysta i ekologiczna. System nie potrzebuje stałych ani płynnych paliw do działania, a przez co nie produkuje żadnych szkodliwych związków. Oznacza to świeże powietrze wokół domu, a także dbałość o środowisko naturalne.

Oszczędności

Im większa instalacja, tym szybciej zaoszczędzisz. Średnia, typowa instalacja zwraca się w ciągu 7 lat w zależności od jej eksploatacji i zapotrzebowania klienta na prąd.

Osiągnięcie prawdziwej niezależności

Dzięki niej można zabezpieczyć gospodarstwo domowe przed wahaniami cen prądu, inflacją itp. Koszt energii systematycznie drożeje, co generuje nieuniknione podwyżki, które nadwyrężą budżety wielu domów. Z profesjonalnymi panelami fotowoltaicznymi nie trzeba już się tego obawiać.

Szybki montaż

Na uwagę zasługuje również szybkość montażu paneli fotowoltaicznych. Choć jest on ściśle zależny od rozmiarów instalacji, to nie powinien przekraczać maksymalnie 2-3 dni. W większości przypadków system może zacząć działać jeszcze tego samego dnia. Montaż polega na zamocowaniu paneli w odpowiednim do tego miejscu, a następnie instalacji inwertera.

Długą żywotność systemu

Dobrze wykonane panele służą nawet przez ćwierć wieku. Po tym czasie ich sprawność nie powinna spaść poniżej 80-85%. Fotowoltaika jest więc sposobem na tanią energię na długie lata.

Energia na Lata

Dzisiaj założona instalacja fotowoltaiczna będzie służyć przez lata. Zabezpiecz swoich bliskich w darmowe, stabilne i ekologiczne źródło odnawialnej energii. Zainwestuj w czystsze powietrze.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę

Dobro naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta z naszych usług. Dlatego też nie boimy się żadnych pytań dotyczących fotowoltaiki, a nasz zespół doradców chętnie odpowie na pytania naszych klientów! Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie pytanie związane z ekologicznym źródłem energii.

Wyceń instalacje dla siebie

5 kroków działania z MainMill – montowanie fotowoltaiki:

Bezpłatne doradztwo

Aby system paneli funkcjonował w najlepszy możliwy sposób, trzeba go dokładnie zaplanować. Dlatego też na samym początku współpracy zapewniamy bezpłatne doradztwo. Polega ono na ocenieniu, w jakim stopniu fotowoltaika będzie przydatna dla twojego gospodarstwa domowego czy firmy. Przy okazji odpowiadamy na wszystkie pytania natury technicznej. Na podstawie przesłanych nam informacji tworzymy też wstępną wycenę zlecenia. W dalszych etapach współpracy przy montażu fotowoltaiki następuje:

Podpisanie umowy

Na jej podstawie powstaną Twoje panele fotowoltaiczne. Zawiera ona wszystkie ważne szczegóły dotyczące naszej pracy, począwszy od wymiarów systemu, aż po ostateczną cenę.

Opracowanie projektu technicznego

Jest on ściśle dostosowany do Twoich potrzeb. Dobieramy rozwiązania, które zapewnią panelom długoletnią trwałość oraz wysoką wydajność. Dzięki temu będziesz mieć niczym nieograniczony dostęp do zielonej energii.

Właściwy montaż paneli fotowoltaicznych

Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, co przekłada się na sprawną i szybką realizację. Mniejsze instalacje na prywatny użytek wykonamy w ciągu jednego dnia. Przy pozostałych, które wymagają większego nakładu pracy, może potrwać to potrwać do kilku dni. Jedno jest pewne: zawsze dotrzymujemy określonych w umowie terminów.

Przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej

To ostatni etap współpracy i zwieńczenie naszych wysiłków. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, dlatego wszystkie formalności oraz wymianę licznika bierzemy na siebie. Nasi klienci nie muszą więc przejmować się biurokracją, czy wizytą w elektrowni.

Przykładowe Realizacje

Co jest ważne w naszej pracy?

Profesjonalne montowanie fotowoltaiki

Co wpływa na jakość montażu? Wśród najważniejszych czynników jest położenie budynku, ale też kąt nachylenia dachu. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę występowanie przeszkód, które mogłyby ograniczyć dostęp paneli do promieniowania słonecznego. Przy montażu fotowoltaiki należy więc pamiętać o nawet najdrobniejszych sprawach.

Do naszej pracy wykorzystujemy fachowe narzędzia. W ten sposób zapewniamy szybki i bezproblemowy montaż, który wyróżnia się precyzją. Kontrolujemy każdy szczegół montażu paneli fotowoltaicznych. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi. Poprzez uważną obserwację miejsca instalacji oraz okolicy jesteśmy w stanie zauważyć szczegóły, które umknęłyby mniej doświadczonym ekipom.

Montaż Paneli Fotowoltaicznych - Zaangażowanie i Precyzyjność

Wszystkie nasze projekty wpisują się w otoczenie. Dotyczy to nie tylko wspomnianej już wydajności, ale też estetyki wykonania. Panele są widoczne z dużej odległości, dlatego muszą po prostu dobrze wyglądać. Ogromne zaangażowanie ze strony ekipy monterskiej jest warunkiem koniecznym do stworzenia estetycznej, trwałej i sprawnej konstrukcji.

Montaż Paneli Fotowoltaicznych - Dostosowania do otoczenia

Czym wyróżnia się montaż fotowoltaiki w naszym wykonaniu?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak silna konkurencja panuje w obszarze systemów korzystających z odnawialnych źródeł energii. Dlatego proponujemy usługi spełniające wszelkie standardy, a w wielu kwestiach nawet je przekraczające. Naszym głównym atutem jest rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych technologii, które będą służyć przez wiele lat. Wszystko wyceniamy w korzystny dla naszych klientów sposób: ściśle dostosowany do potrzeb i wymagań.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, co ma ogromne znaczenie przy opracowywaniu optymalnych projektów. Znajomość nowinek technicznych i nieustanne podnoszenie kwalifikacji to gwarancja otrzymania usługi, która nie korzysta z przestarzałych rozwiązań. Montaż paneli fotowoltaicznych nie jest dla nas po prostu sposobem na życie. To przede wszystkim pasja, którą rozwijamy. Dlatego też nic związanego z panelami słonecznymi nie stanowi dla nas tajemnicy.

W skrócie, dzięki współpracy z Main Mill zyskujesz:

  • nowoczesny, precyzyjnie zaprojektowany i wykonany system fotowoltaiki,
  • wieloletnią gwarancję jakości,
  • indywidualnie opracowany projekt,
  • atrakcyjną wycenę,
  • oszczędność na dekady,
  • zabezpieczenie domu przed wzrostem cen za energię.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Jesteśmy specjalistami w swojej branży i jednocześnie jedną z wiodących firm na rynku Polskim.
Każde zlecenie traktujemy z najwyższą troską – indywidualne podejście do klienta zapewnia nam odpowiednią renomę i zaufanie odbiorców na rynku.
Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy pomagać ludziom w usprawnianiu działania ich domostwa.

Gdzie można zamówić usługę montowania paneli fotowoltaicznych?

Większość naszych zleceń pochodzi z Dolnego Śląska. Jesteśmy szczególnie związani z tym regionem. Jednak rozwój technologii fotowoltaicznych oraz idące za tym zwiększenie wiedzy o odnawialnych źródłach energii sprawiają, że nie ograniczamy się wyłącznie do Legnicy, Wałbrzycha, Wrocławia czy Jeleniej Góry. Z naszych usług można skorzystać w każdym zakątku kraju. Dojedziemy ze sprzętem nawet w najdalszą część Polski.

Wycena montażu fotowoltaiki

Jedną z obaw przed zainwestowaniem w nowoczesny system paneli słonecznych jest ich cena. Nie trzeba jednak się nią martwić. Z roku na rok koszt montażu oraz samej konstrukcji spada, dzięki rozwojowi technologii słonecznej.

Montaż Paneli Fotowoltaicznych - Poszerzaniu Horyzontów

Jako profesjonaliści stawiamy na indywidualną wycenę, która opieramy przede wszystkim na wielkości instalacji. Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Rozmowa będzie też doskonałą okazją do odpowiedzenia na każde twoje pytanie dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych i związanych z tym kwestii. Nasi eksperci z przyjemnością ci pomogą.

Wycena jest bezpłatna. Zachęcamy więc do kontaktu!

Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych

Aby instalacje fotowoltaiczne działały efektywnie, generując energię, muszą być właściwie zamontowane. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz montażu elektrowni słonecznych zarówno na dachach lub ścianach budynków, jak i na działkach. Wyłącznie odpowiednie podejście wykonawców przyniesie spodziewane oszczędności, dlatego należy tę sprawę powierzyć profesjonalistom.

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu wymaga uwzględnienia takich kwestii położenie budynku, nachylenie dachu czy wstępowanie różnego rodzaju przeszkód, które ograniczą dostęp promieni słonecznych. Ważne jest także, aby panele fotowoltaiczne instalowane szeregowo zostały ustawione pod identycznym kątem, w przeciwnym wypadku generowana moc może okazać się zbyt mała. W pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu możemy wykonać montaż szybko i sprawnie.

Tani montaż paneli fotowoltaicznych

Instalując panele fotowoltaiczne przestrzegamy wymaganych zasad bezpieczeństwa. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny zarówno na nasze produkty, jak i usługi projektowo-montażowe. Dostarczamy kompletny plan, przywozimy wszystkie elementy na miejsce, przyłączamy gotowe elektrownie do sieci i zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie związanymi z fotowoltaiką, dlatego możemy zapewnić montaż spełniający wymogi zapisane w ustawach.

Zawsze wybieramy optymalne rozwiązanie, aby zyskać dla naszych klientów jak największe oszczędności: podczas montażu, a także w trakcie użytkowania paneli. Do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, udzielając niezbędnych informacji. Nasze panele posiadają 15-letnią gwarancję oraz 25-letnią liniową gwarancję mocy. Montaż paneli fotowoltaicznych w naszym wykonaniu to usługa na najwyższym poziomie. Zapraszamy.

MainMill

O Nas

W MainMill zrzeszamy wokół siebie najlepszych specjalistów branży fotowoltaicznej. Gwarantujemy niezależność elektryczną, oszczędności, a przede wszystkim ochronę środowiska.

Kontakt